HAKKIMIZDA

1989 yılında Bursa’da kurulan Beztaş Grup kumaş imal eden bir aile şirketidir. Beztaş Group tüm dünyada önde gelen markalara ve perakendecilere kumaş tedarik etmektedir. Fabrika, Bursa Demirtaş Sanayi Bölgesi’nde bulunmaktadır ve entegre bir tesis olup dokuma, örgü, boyama, dijital & rotasyon baskı ve farklı aprem işlemlerini bünyesinde barındırır. Şirket baskılı ve düz kumaş üretimine ağırlık vermiştir özellikle pamuk, viskon, polyester, poly/viskon, viskon karışımları, keten ve diğer yumuşak kumaşlarda üretim yapmaktadır.

Beztaş yılda yaklaşık 4000 tasarım ortaya çıkaran sektörün öncüsü bir baskı şirketi olarak bilinmektedir. Koleksiyonlarımız tanınmış tasarım stüdyoları ile ortaklaşa bir şekilde hazırlanmaktadır. Ürünler mevcut olan en üst teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Beztaş aynı zamanda doğa konusunda da son derece hassastır. Kullanılan kimyasallar/boyalar Oeko-Tex standartlarına uygundur. Yaratıcılık ve teknolojiye olan sürekli yatırım, kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeyen bir tutum, üstün nitelikli personel ekibi, özel müşteri hizmeti ve zamanında teslim Beztaş’ın süregelmekte olan başarısı için temel faktörler ve önceliklerdir.

Şirket esas olarak Avrupa’ya ihracat yapmaktadır ve şu anda Londra’da MCD Tekstil adında bir yerel ofisi ve neredeyse tüm AB ülkelerinde temsilcileri bulunmaktadır. Beztaş Grup olarak bizler doğrudan ve dolaylı olarak önde gelen Avrupalı üreticilerin ve perakendecilerin tedarikçiliğini yapmaktayız.

Beztaş her zaman son teknolojiye yatırım yaparak daha kaliteli ürünler almakta ve kapasitesini artırmaktadır. Bu en güncel teknoloji yatırımlarının, yeni ürünlerin ve başarılı pazarlama stratejilerinin doğrudan bir sonucu olarak Beztaş ürünlerinin ihracat hacmi sürekli olarak artmaktadır. Tekstil sektöründe güvenilir ve saygın bir şirketler grubu olan Beztaş Tekstil sektöründe öncülüğü hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Ürün ve tasarım yelpazemiz, yaratıcı ve yenilikçi yapımız ve müşterinin yalnızca tedarikçisi olmak yerine müşterinin ortağı olmayı hedefleyen bir müşteri hizmeti ile Avrupa tekstil pazarına liderlik yapmak.

Misyonumuz

  • En yeni tekstil hizmetleri sunmak ve bu alanda öncü bir şirket olarak kalmak
  • Çevre dostu yaklaşımımızı sürdürmek ve mümkün olan her yerde çevre dostu ürünler üretmeye devam etmek.
  • Türk tekstil sektörünün gelişmesine katkı sağlamak
  • Üretim ve istihdam ile ulusal ekonomiye katkı sağlamak

Değerlerimiz

DÜRÜSTLÜK

GÜVENİLİRLİK

YARATICILIK

KALİTE

İŞBİRLİĞİ